Halogeny LED – energooszczędne i wysoce wydajne źródła światła

halogeny led

Przedstawiamy energooszczędne i wysoce wydajne źródła światła w postaci halogenów LED, które charakteryzują się uniwersalnym zastosowaniem zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz wszelkiego rodzaju powierzchni.

Nasze halogeny LED posiadają znacznie dłuższą żywotność i efektywność świetlną , a także zużywają do 80% mniej energii niż tradycyjne lampy żarowe i fluorescencyjne.

Ergonomiczne i estetyczne wykonanie zapewnia optymalne odprowadzanie ciepła do otoczenia co wydłuża znacznie żywotność naszych lamp.

Lampy halogenowe LED z naszej oferty nie migają podczas rozruchu i nie potrzebują czasu na pełne rozświecenie się gdyż od razu po włączeniu świecą pełną mocą. Lampy zamknięte są w szczelnej obudowie, która zapewnia bezproblemową pracę nawet przy ciężkich warunkach atmosferycznych i są przyjazne dla środowiska (nie zawierają szkodliwych metali i gazów).

Oferowane przez nas halogeny i reflektory LED idealnie nadają się jako oświetlenie posesji, budynków i fasad, ogrodów, boisk, placów, boisk, tablic reklamowych, banerów, ulic, parkingów, hal, sprzedażowo – magazynowych i produkcyjnych etc.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą hurtową oświetlenia, dekoracji i ozdób LED –> kliknij tutaj >

Nawiążemy współpracę z hurtowniami, sklepami, marketami, deweloperami, monterami, dystrybutorami i wszelkiego rodzaju prywatnymi odbiorcami hurtowymi oświetlenia LED.

Halogeny LED – poznaj wszystkie produkty >

Halogen LED

Halogeny LED