Lampy uliczne LED sieciowe i solarne.

Lampy uliczne LED

Lampy Lampy uliczne LED, to najwydajniejszy i najbardziej efektywny rodzaj oświetlenia zewnętrznego. Cechują się zdecydowanie mniejszym zapotrzebowaniem na energię elektryczną (nawet do 80%) niż w przypadku lamp zasilanych sieciowo.
Przy lampach ulicznych solarnych użytkowanie jest natomiast bez kosztowe.
Nasze lampy uliczne to prostota instalacja oraz bardzo długa żywotność. Dzięki żeberkowej konstrukcji radiatora odprowadzającego efektywnie nadmiar ciepła z lampy do otoczenia. Nasze lampy cechują się wysoką odpornością na szkodliwe warunki atmosferyczne, dzięki szczelnej i wytrzymałej oprawie.

Uniwersalne przeznaczenie, nieduża waga i bardzo efektywne diody LED COB z soczewkami powodują, że nasze lampy uliczne LED mogą być stosowane z powodzeniem jako oświetlenie wszelkich otwartych powierzchni takich jak ulice, ogrody, parki, pasaże, place, parkingi, boiska itp.

Częste wyłączanie i włączanie nie ma wpływu na żywotność naszych lamp ulicznych LED.
Lampy osiągają pełną moc świetlną od razu po zaświeceniu i nie potrzebują czasu na rozświecenie się.
Nasze uliczne lampy LED współpracują z wszelkiego rodzaju czujnikami ruchu, zmierzchu lub dźwięku oraz włącznikami i wyłącznikami czasowymi.

Korzystając z tego, iż nasze lampy uliczne LED są niedrogie i niezawodne, wielu naszych klientów z powodzeniem wymieniło już swoje przestarzałe i prądożerne oprawy oświetleniowe z żarnikami metalohalogenowymi, sodowymi i rtęciowymi, zmniejszając jednocześnie zużycie energii elektrycznej nawet o 80% nie tracą przy tym na mocy oświetlenia.


Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą naszych produktów oświetleniowych LED, ozdób i lampek świątecznych LED oraz dekoracji świetlnych LED.

Współpracujemy z hurtowniami elektrycznymi i wielobranżowymi, marketami, deweloperami, firmami budowlanymi wykończeniowymi, architektami , dystrybutorami i odbiorcami hurtowymi z Polski oraz UE.

Z czystym sumieniem polecamy nasze uliczne oprawy oświetleniowe LED. Nasi odbiorcy są bardzo zadowoleni z jakości i efektywności tych lamp. Udowadniają to wracając do nas by ponownie zaopatrzyć się w nasze oprawy oświetleniowe. Polecacie nas Państwo także swoim znajomym za co serdecznie wszystkim Państwu dziękujemy!

Lampy uliczne LED – poznaj wszystkie produkty >

Lampy uliczne LED

Lampy uliczne LED