Lampy uliczne LED

Lampy uliczne LED

Lampy uliczne LED, to najwydajniejszy i najbardziej efektywny rodzaj oświetlenia zewnętrznego, który cechuje się zdecydowanie mniejszym zapotrzebowaniem na energię elektryczną (nawet do 80%), prostotą instalacji, bardzo długą żywotnością, dzięki żeberkowej konstrukcji radiatora odprowadzającego efektywnie nadmiar ciepła z lampy do otoczenia oraz odpornością na szkodliwe warunki atmosferyczne, dzięki szczelnej i wytrzymałej oprawie.

Uniwersalne przeznaczenie, nieduża waga i bardzo efektywne diody LED COB z soczewkami powodują, że nasze lampy uliczne LED mogą być stosowane z powodzeniem jako oświetlenie wszelkich otwartych powierzchni takich jak ulice, ogrody, parki, pasaże, place, parkingi, boiska itp.

Częste wyłączanie i włączanie nie ma wpływu na żywotność naszych lamp ulicznych LED, które osiągają pełną moc świetlną od razu po zaświeceniu oraz współpracują z wszelkiego rodzaju czujnikami ruchu, zmierzchu lub dźwięku oraz włącznikami i wyłącznikami czasowymi.

Korzystając z tego, iż nasze lampy uliczne LED są niedrogie i niezawodne, wielu naszych klientów z powodzeniem wymieniło już swoje przestarzałe i prądożerne oprawy oświetleniowe z żarnikami metahalogenowymi, sodowymi i rtęciowymi, zmniejszając jednocześnie zużycie energii elektrycznej nawet o 80% nie tracą przy tym na mocy oświetlenia.


Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą naszych produktów oświetleniowych LED, ozdób i lampek świątecznych LED oraz dekoracji świetlnych LED.

Współpracujemy z hurtowniami elektrycznymi i wielobranżowymi, marketami, deweloperami, firmami budowlanymi i wykończeniowymi, architektami wnętrz, dystrybutorami i odbiorcami hurtowymi z całej Polski oraz UE.

Z czystym sumieniem polecamy nasze uliczne oprawy oświetleniowe LED, ponieważ nasi odbiorcy są bardzo zadowoleni z jakości i efektywności tych lamp co udowadniają nam często wracając do nas by ponownie zaopatrzyć się w nasze oprawy oświetleniowe, a także polecają nas swoim znajomym za co serdecznie im dziękujemy!

Lampy uliczne LED – poznaj wszystkie produkty >

Lampy uliczne LED

Lampy uliczne LED