Oświetlenie ekspozycyjne i wystawowe

Oświetlenie ekspozycyjne i wystawowe

Przedstawiamy nowoczesny, stylowy, efektywny i energooszczędny system oświetlenia ekspozycyjno – wystawowego w postaci jednofazowych kierunkowych naświetlaczy / reflektorów LED, który dzięki swojemu uniwersalnemu zastosowaniu znalazł uznanie wśród setek naszych klientów z przeróżnych branż, zarówno u nas w kraju jak i za granicą.

Przy pomocy naszych systemów oświetleniowych można obniżyć zużycie energii elektrycznej zużywanej do oświetlenia o co najmniej 65%, nie tracąc przy tym na mocy i jakości strumienia świetlnego.

Nasze naświetlacze/ reflektory szynowe 1-fazowe LED posiadają regulację kierunku świecenia zarówno w pionie jak i w poziomie, ponadto wyposażone są w zintegrowane źródło światła w postaci energooszczędnej, wysoce wydajnej i bardzo żywotnej diodzie LED COB zabezpieczonej pastą termoprzewodzącą i przymocowanej do aluminiowego radiatora.

Reflektory do prawidłowego działania nie wymagają dokupowania żadnych dodatkowych transformatorów ani przetwornic, ponieważ są one fabrycznie wyposażone w całą niezbędną elektronikę, która została elegancko ulokowana wewnątrz białej, czarnej lub biało-czarnej oprawy.

Oświetlenie ekspozycyjne i wystawowe

Dzięki bardzo przystępnej cenie, prostemu montażowi, wysokiej żywotności i estetycznemu wykonaniu, nasz system oświetlenia szynowego LED jest wykorzystywany z powodzeniem jako oświetlenie sklepów, butików, witryn, wystaw, showroomów, stoisk i boksów targowych, pasażów handlowych, powierzchni biurowych, przestrzeni mieszkalnych, gabinetów, ekspozycji artystycznych i muzealnych, etc.

Oświetlenie ekspozycyjne i wystawowe

Oświetlenie ekspozycyjne i wystawowe

Instalacja naszego systemu oświetlenia szynowego jest bardzo prosta i polega ona na przymocowaniu listwy / szynoprzewodu jednofazowego do sufitu lub podwieszeniu / opuszczeniu na linkach i doprowadzeniu do szyny standardowego zasilania sieciowego 220V.

Po instalacji szyn oświetleniowych jednofazowych wystarczy wpiąć w nie lampę / reflektor kierunkowy LED. Każda z naszych szyn wyposażona jest w przyłącze zasilające oraz zaślepkę końcową.

Szyny do wyboru w kolorze białym lub czarnym w odcinkach 1 metr, 1,5 metra, oraz 2 metry.

Każdą z szyn czyli 1-fazowych listw zasilających nasze ekspozycyjne lampy kierunkowe LED, można podłączyć indywidualnie lub łączyć je razem ze sobą w ciągi zasilając tylko pierwszą z szyn / listw LED.

Do łączenia szynoprzewodów można użyć naszych łączników prostych, narożnych lub potrójnych(trójników). Łącznik proste pozwolą na połączenie szynoprzewodów w linii prostej, łączniki narożne na połączenie pod kątem 90°, a trójniki jednocześnie pod kątem 180° i 90°.

Oświetlenie ekspozycyjne i wystawowe

Reasumując, jeśli szukają Państwo uniwersalnego oświetlenia sklepowego, ekspozycyjnego, kierunkowego lub punktowego o wysokiej efektywności i energooszczędności w przystępnej cenie i nieskomplikowanym montażu, lub po prostu zastąpić swoje przestarzałe technologicznie bardzo prądożerne oświetlenie to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oświetlenie ekspozycyjne i wystawowe