Panele LED – nowoczesne i energooszczędne źródła światła

Panele LED Hurtsell.com to nowoczesne i energooszczędne kompletne źródła światła.
Montaż naszych paneli świetlnych pozwoli na zaoszczędzenie  ponad 50% wydatków na energię elektryczną. Jednocześnie nie tracą Państwo przy tym nic na jakości i mocy oświetlenia.

Panele LED mają uniwersalny charakter i zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wzornictwa i ergonomii. Nasi klienci z powodzeniem wykorzystują je jako oświetlenie handlowo-usługowe oraz biurowo-magazynowe. W sklepach, galeriach, pasażach handlowych, showroomach, biurach magazynach, halach, warsztatach, garażach, parkingach i innych obiektach przemysłowych.

panele led

Nasze Panele LED cechuje wysoka energooszczędność, efektywność świetlna, długa żywotność, łatwy i szybki montaż, atrakcyjny design i bardzo przystępna cena.Ponadto panele LED z naszej oferty od razu po włączeniu świecą swoją pełną mocą i nie potrzebują czasu na pełne rozświecenie się.
Światło światło emitowane przez nie jest równomiernie rozproszone. nie miga i nie męczy wzroku.

Produkty z gamy paneli świetlnych dzielą się na dwie podstawowe grupy:

  • Panele podtynkowe LED montowane we wcześniej wykonanym otworze np. w sufity podwieszane, kasetony, konstrukcje wykonane z płyt gipsowo-kartonowych, w podbitki.

panele led

  • Panele natynkowe LED można instalować na płaskich powierzchniach np. sufit lub ściana, mogą też być podwieszane lub opuszczone na linkach, łańcuszkach.

panele led

Zdecydowana większość naszych paneli LED jest stosowana w obiektach i lokalach handlowo usługowych oraz biurowo-magazynowych. Z powodzeniem można je również stosować w lokalach mieszkalnych (łazienki, kuchnie, salony, korytarze, garaże, piwnice, itp.).

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą energooszczędnego oświetlenia LED i ozdób LED.
Szeroka gama oświetlenia LED dostępna przystępnych cenach i bardzo dobrej jakości, a także w hurtowej ilości i ciągłej dostępności.
Lampy uliczne LED, Girlandy ogrodowe LED, Panele i Kasetony LED, Żarówki, Świetlówki, Oprawy i Lampy LED.

Panele LED – podtynkowe i natynkowe – poznaj wszystkie produkty >

panele led