Panele LED – nowoczesne i energooszczędne źródła światła

Panele LED to nowoczesne i energooszczędne kompletne źródła światła, dzięki którym można zaoszczędzić ponad 50% wydatków na energię zużywaną do oświetlenia w stosunku do tradycyjnych prądożernych i mało efektywnych źródeł światła, jednocześnie nie tracąc na jakości i mocy oświetlenia.

Panele LED mają uniwersalny charakter i zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wzornictwa i ergonomii. Nasi klienci z powodzeniem wykorzystują je jako oświetlenie m.in. w sklepach, galeriach, pasażach handlowych, showroomach, biurach, magazynach, halach, warsztatach, garażach, parkingach podziemnych i innych obiektach handlowo-usługowych oraz
biurowo-magazynowych.

panele led

Nasze Panele LED cechuje wysoka energooszczędność i efektywność świetlna, długa żywotność, łatwy i szybki montaż, atrakcyjny design oraz bardzo przystępna cena.

Ponadto panele LED dostępne w naszej ofercie od razu po włączeniu świecą swoją pełną mocą i nie potrzebują czasu na pełne rozświecenie się. Światła nie migają i nie męczą wzroku, a światło emitowane przez nie jest równomiernie rozproszone.

Produkty z gamy paneli świetlnych dzielą się na dwie podstawowe grupy:

  • Panele podtynkowe LED montowane we wcześniej wykonanym otworze np. w sufity podwieszane, kasetony, konstrukcje wykonane z płyt gipsowo-kartonowych oraz w podbitki.

panele led

  • Panele natynkowe LED instalowane bezpośrednio na płaskich powierzchniach takich jak np. sufit lub ściana, mogą też być podwieszane lub opuszczone np. na linkach albo łańcuszkach.

panele led

Zdecydowana większość naszych paneli LED jest stosowana w obiektach i lokalach handlowo usługowych oraz biurowo-magazynowych. Z powodzeniem można je również stosować w lokalach mieszkalnych (łazienki, kuchnie, salony, korytarze, garaże, piwnice, itp.).

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą energooszczędnego oświetlenia LED i ozdób LED.

Panele LED – podtynkowe i natynkowe – poznaj wszystkie produkty >

panele led