Plafony i panele natynkowe LED

Plafony i panele natynkowe LED

Przedstawiamy smukłe i estetycznie wykonane podłużne plafony i panele natynkowe LED w eleganckiej wersji slim – jedynie 2,5 cm grubości.

Jest to jeden z najnowszych i najbardziej popularnych systemów oświetlenia obiektów mieszkalnych, handlowych, usługowych, magazynowych, produkcyjnych, przemysłowych, itp.

Lampy zasilane są bezpośrednio z sieci 230V i nie wymagają do działania żadnych dodatkowych transformatorów, zasilaczy ani przetwornic.

Plafony i panele natynkowe LED

 

Nasze natynkowe panele LED charakteryzują się dużą wytrzymałością i wysoką skutecznością świetlną, a dzięki temu iż zostały wykonane w bardzo energooszczędnej technologi LED to pobierają one relatywnie niewielkie ilości prądu w porównaniu do tradycyjnego prądożernego oświetlenia świecąc mocniej niż ich starsze odpowiedniki.

Panele SLIM LED nie migają podczas świecenia i rozruchu, nie potrzebują także czasu na pełne rozświecenie się, ponieważ od razu po włączeniu świecą pełną mocą, a mleczny klosz PVC rozprasza równomiernie światło emitowane przez wysoce wydajne diody LED SMD i powoduje, że mimo mocnego strumienia światła lampa nie razi i nie męczy oczu.

Wysoką żywotność poprzez optymalne odprowadzanie nadmiaru ciepła z lampy do otoczenia zapewnia spód lampy, który jest jednocześnie aluminiowym pasywnym radiatorem oraz profilem z którym pod optymalnym kątem zintegrowane są źródła światła w postaci diod LED.

Plafony i panele natynkowe LED

Na rynku co chwila pojawiają się niskiej jakości tańsze zamienniki naszych paneli LED, które zamiast aluminium posiadają blaszane lub plastikowe imitacje radiatora, nie odprowadzają one skutecznie ciepła z lampy i skracają tym samym jej żywotność, a diody LED nie są wpuszczane w profil lecz klejone i po niedługim czasie odklejają się od lampy powodując widoczne „smugi” podczas świecenia.

Dzięki temu, iż nasze panele natynkowe LED można przymocować praktycznie do każdej płaskiej powierzchni (sufit, ściana, podłoga, itp.) oraz podwiesić lub opuścić na linkach czy łańcuszkach to posiadają one wręcz nieograniczone zastosowanie wewnątrz wszelkiego rodzaju pomieszczeń i powierzchni.

Nasi klienci i odbiorcy montują je z uznaniem w swoich biurach, gabinetach, sklepach, marketach, showroomach, holach, pasażach, przebieralniach, siłowniach, magazynach, halach, warsztatach, lakierniach, garażach, parkingach podziemnych, domach, piwnicach, komórkach, itp.

W naszej ofercie znajdują się panele natynkowe LED o mocy 40W i długości 120 cm w barwie światła zimnej bieli 6500K oraz neutralnej dziennej 4000K oraz drugi wariant o mocy 18W i długości 60 cm w zimnej barwie światła 6500K.

W zestawie do każdej lampy znajdują się dwa metalowe klipsy mocujące z wkrętami.

Plafony i panele natynkowe LED