Świetlówki LED, oprawy i lampy świetlówkowe

Świetlówki LED, oprawy i lampy świetlówkowe

Świetlówki LED, oprawy i lampy świetlówkowe hurtownia Hurtsell.com
Nasze świetlówki LED to idealne rozwiązanie i odpowiedź na zapotrzebowanie klientów stawiających na efektywne, niedrogie i wydajne oświetlenie LED.

Pozwalają one z powodzeniem znacznie obniżyć koszty ponoszone z tytułu oświetlenia powierzchni komercyjnych, domowych, komercyjnych, a także magazynowych i przemysłowych.

W sprzedaży posiadamy zarówno świetlówki LED szklane oraz plastikowe z aluminiowym radiatorem.
Świetlówki dostępne w długościach 60 cm, 120 cm i 150 cm,.
Do wyboru w barwie zimnej białej 6500K, neutralnej dziennej 4000K oraz ciepłej 2700-3000K.

Świetlówki oraz oprawy świetlówkowe LED z naszej oferty świetnie sprawdzają się w sklepach oraz marketach, pasażach handlowych, lokalach usługowych, biurach, gabinetach, szkołach, siłowniach. Halach magazynowych, zakładach produkcyjnych, warsztatach, lakierniach, garażach, parkingach podziemnych, piwnicach i innych obiektach użytkowych.

Hurtsell.com Hurtownia LED świetlówki i akcesoria do świetlówek LED, oprawy, lampy, panele i kasetony LED.

Wszystkie świetlówki LED T8 G13 z naszej oferty są zasilanie dwustronnie. Nie ważne jest więc czy z lewej strony podłączymy do świetlówki fazę (L), a z prawej zero (N) lub na odwrót. Kolejność nie ma tu znaczenia. Można je swobodnie stosować nawet w bardzo starych lampach przeznaczonych dotychczas do świetlówek jarzeniowych.Tak więc dzięki naszym świetlówkom LED nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów związanych z wymianą opraw.

W najczęściej spotykanych u nas oprawach z zasilaniem dwustronnym. Należy usunąć starter i świetlówki będą działać prawidłowo. Celem dodatkowego zaoszczędzenia zużycia energii zaleca odłączenie lub obejście lub usunięcie z oprawy dławika (statecznika).

Świetlówki LED, oprawy i lampy świetlówkowe

PAMIĘTAJ! Wszelkie przeróbki opraw oraz prace instalacyjne i elektryczne należy wykonywać przy odłączonym zasilaniu.

W nowszych oprawach z elektronicznym układem zapłonowym i zasilaniem jednostronnym, wystarczy pominąć wszelką elektronikę. Podłączyć obustronnie świetlówkę bezpośrednio do zasilania tzn. z jednej strony gniazda świetlówki fazę L (+), a z drugiej zero N (-).

Świetlówki LED, oprawy i lampy świetlówkowe

PAMIĘTAJ! Wszelkie przeróbki opraw oraz prace instalacyjne i elektryczne należy wykonywać przy odłączonym zasilaniu. W ofercie posiadamy szeroką gamę opraw LED i lamp przeznaczonych do instalacji świetlówek LED dwustronnie zasilanych.

Posiadamy oprawy zwykłe „otwarte” pojedyncze oraz podwójne, a także oprawy liniowe szeregowe oraz oprawy z kloszem ochronnym oraz lampy hermetyczne.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą świetlówek LED oraz opraw i lamp świetlówkowych.

Świetlówki LED, oprawy i lampy świetlówkowe.