Świetlówki LED, oprawy i lampy świetlówkowe

Świetlówki LED, oprawy i lampy świetlówkowe

Nasze świetlówki LED to idealne rozwiązanie i odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie wszystkich klientów stawiających na efektywne, niedrogie i wydajne źródła światła. Świetlówki LED, oprawy i lampy świetlówkowe.

Pozwalają one z powodzeniem znacznie obniżyć koszty ponoszone z tytułu oświetlenia powierzchni komercyjnych, domowych, magazynowych i przemysłowych, poprzez znaczą redukcję zużycia energii w tym zakresie.

W sprzedaży posiadamy zarówno świetlówki LED szklane oraz plastikowe z aluminiowym radiatorem, dostępne w standardowych długościach 60 cm, 120 cm i 150 cm, do wyboru w barwie zimnej białej 6500K, neutralnej dziennej 4000K oraz ciepłej 2700-3000K.

Świetlówki oraz oprawy świetlówkowe z naszej oferty świetnie sprawdzają się w sklepach, marketach, pasażach handlowych, lokalach usługowych, biurach, gabinetach, szkołach, siłowniach, halach magazynowych, zakładach produkcyjnych, warsztatach, lakierniach, garażach, parkingach podziemnych, piwnicach i innych obiektach użytkowych.

Wszystkie świetlówki LED T8 G13 z naszej oferty są zasilanie dwustronnie, nie ważne jest więc czy z lewej strony podłączymy do świetlówki fazę (L), a z prawej zero (N) lub na odwrót bo kolejność nie ma znaczenia. Można je swobodnie stosować nawet w bardzo starych lampach przeznaczonych dotychczas do świetlówek jarzeniowych, nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów związanych z wymianą opraw.

W najczęściej spotykanych u nas oprawach z zasilaniem dwustronnym, należy usunąć starter i świetlówki będą działać prawidłowo. Celem dodatkowego zaoszczędzenia zużycia energii zaleca odłączenie / obejście lub usunięcie z oprawy dławika (statecznika).

Świetlówki LED, oprawy i lampy świetlówkowe

PAMIĘTAJ! Wszelkie przeróbki opraw oraz prace instalacyjne i elektryczne należy wykonywać przy odłączonym zasilaniu.

W nowszych oprawach z elektronicznym układem zapłonowym i zasilaniem jednostronnym, wystarczy pominąć wszelką elektronikę i podłączyć obustronnie świetlówkę bezpośrednio do zasilania tzn. z jednej strony gniazda świetlówki fazę L (+), a z drugiej zero N (-).

Świetlówki LED, oprawy i lampy świetlówkowe

PAMIĘTAJ! Wszelkie przeróbki opraw oraz prace instalacyjne i elektryczne należy wykonywać przy odłączonym zasilaniu. W ofercie posiadamy szeroką gamę opraw sufitowo – ściennych i lamp przeznaczonych do instalacji świetlówek LED dwustronnie zasilanych.

Znajdziecie państwo u nas zarówno oprawy zwykłe „otwarte” pojedyncze oraz podwójne, a także oprawy liniowe / szeregowe oraz oprawy z kloszem ochronnym i bardzo wytrzymałe lampy hermetyczne.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą świetlówek LED oraz opraw i lamp świetlówkowych.

Świetlówki LED, oprawy i lampy świetlówkowe.