O firmie

Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości oświetlenie LED w najlepszych cenach.
Firma HurtSell jest producentem ozdób LED i bezpośrednim importerem oświetlenia LED na terenie całej Polski.

Zamówienia złożone w naszej firmie realizowane są jeszcze tego samego dnia. Nasi pracownicy służą pomocą i radą przy wyborze asortymentu.

Oświetlenie LED charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością świetlną, bardzo dobrym odwzorowaniem barw, szerokim wyborem produktów w zależności od zastosowania, układami odpornymi na wstrząsy i uderzenia oraz na skoki napięcia w sieci. Dodatkowo oświetlenie i żarówki LED nie wydzielają dużej ilości ciepła, nie parzą i są bezpieczne w zakresie wykorzystania do oświetlania różnych przedmiotów.

Oświetlenie LED to najbardziej energooszczędne źródło światła, osiągające pełną jasność zaraz po włączeniu.

Żarówki LED mogą być wykorzystywane wewnątrz – w domach, biurach, lokalach użytkowych, a także na zewnątrz – są odporne na niskie temperatury.

W naszej ofercie dostępne są:

 • Żarówki LED – E14, E27, filamentowe i pozostałe 12V i 230V (G4 SMD, G4 COB, G9, GU 5.3 MR16)
 • Dekoracje świąteczne LED – drzewka LED, girlandy LED, kule świetlne LED, kurtyny i sople LED, lampy choinkowe LED, renifery LED 3D i węże świetlne, siatki LED, lampki LED na baterie
 • Dekoracyjne lampy ogrodowe i podłogowe LED
 • Halogeny LED i żarniki halogenowe LED
 • Kinkiety LED
 • Oświetlenie ekspozycyjno – wystawowe LED do sklepów, galerii i showroom`ów
 • Panele LED – natynkowe i podtynkowe
 • Plafony LED
 • Świetlówki LED i akcesoria – świetlówki liniowe oraz pod oprawę, oprawy świetlówkowe i lampy hermetyczne
 • Taśmy i węże świetlne LED do zastosowaniu zarówno zewnętrznym jak i wewnętrznym
 • Żyrandole i lampy wiszące LED
 • Lampy ogrodowe LED

Temperatura barwowa oświetlenia LED:

W ofercie firmy HurtSell dostępne są żarówki i oświetlenie LED o różnej temperaturze barwowej: 2700K, 3000K, 3200K, 4000K, 5000K, 6000K i 6500K

Ciepła – temperatura od 2700K do 3200K. Oświetlenie o tej temperaturze barwnej najczęściej stosuje się w domach oraz w innych miejscach, które charakteryzują się ciepłą i relaksującą atmosferą

Neutralna – temperatura 4000K. Oświetlenie o tej temperaturze barwnej stosowane jest najczęściej w budynkach i pomieszczeniach z dużą ilością światła zewnętrznego gdyż jest ona najbardziej zbliżona do barwy naturalnej światła dziennego

Zimna – temperatura 5000K i więcej. Temperatura barwna nazywana chłodną bielą. Stosuję się w pomieszczeniach o dużym natężeniu świetlnym oraz w pomieszczeniach wymagających mocnego szczegółowego światła, a także w obiektach zewnętrznych.

Energooszczędność i żywotność żarówek i oświetlenia LED

Technologia LED charakteryzuje się długim czasem eksploatacji. Oznacza to, że użytkownicy tego rodzaju oświetlenia o wiele rzadziej muszą wymieniać żarówki.

Źródła światła LED zużywają do 80% mniej energii niż tradycyjne żarówki. Żywotność oświetlenia LED to ~30000-50000 godzin. Włączanie i wyłączanie żarówek LED nie ma wpływu na ich żywotność. 

Zaufało nam bardzo szerokie grono klientów indywidualnych jak i firm z wielu branż.
Zarówno samodzielnie jak i przy współpracy z architektami wnętrz wyposażyliśmy w wydajne i energooszczędne oświetlenie LED setki sklepów, marketów, galerii, targów wystawienniczych i ekspozycyjnych, aptek, siłowni, magazynów, centrów logistycznych, hal przemysłowo produkcyjnych i sportowych, garaży, warsztatów i lakierni, a także ogrodów, ulic, placów i parkingów.

Jeśli chcą Państwo niedużym kosztem unowocześnić oświetlenie swojego domu, sklepu, magazynu, hali lub przedsiębiorstwa i jednocześnie zmniejszyć rachunki za prąd zużywany przez mało wydajne i prądożerne oświetlenie potrzebujące czasu na rozświecenie się, to z przyjemnością zapraszamy do skorzystania z oferty naszych energooszczędnych i wysoce wydajnych źródeł światła LED oraz ozdób świątecznych i całorocznych LED.